22
FRIVILLIGHETSBLOGGEN
Besøksadresse Gladsvei 47
Tlf.: 22 15 41 20
PÅ'N IGJEN
Mandag 10. august startet frivillighetssentralen
igjen full drift etter
sommerferien.
Nå er vi her
med alle
våre tilbud
og ikke
minst står
vi klar til å
bistå om det
er noe du trenger
hjelp til. Ring oss og fortell om dine
behov. Vi tar 50 kroner pr. oppdrag.
DATAKURS
Høstens i-padkurs starter
16. september og fortsetter fem
onsdager på rad kl. 13-15.
Kurset koster 50 kroner pr gang.
Påmelding innen 10/9 på e-post
eller telefon til sentralen.
UTFLUKTER
I SEPTEMBER
Mandag 24. september:
Vi besøker høstutstillingen.
Fremmøte kl. 10 på sentralen.
BOK MED LUNSJ
I SEPTEMBER
Torsdag 3. september er første
samling. Ragnar presenterer Göran
Tunström og «Juleoratoriet».
Torsdag 17. september: «Oppvekst i
Oslo». Vi tar for oss bøker av Bjørg
Vik, Roy Jacobsen og Tove Nilsen,
PINNER OG PRAT
Onsdager fra kl. 11 til 14 i uker med
oddetall samles vi til strikketreff.
26. august er første gang i høst.
KJENN DIN HISTORIE.
6. oktober starter vi et nytt slektshistorieseminar
som går over
fire tirsdager.
Leder er Turid Birkenes.
Konfirmasjoner
i Grefsen 2015
Lørdag 29. august kl. 11
Maria Norheim Morken
Gunhild Tangen
Helena Vatn Tranulis
Thea Olsen Skårsmoen
Sara Næss
Jenny Nomeland
Jørgen Haugesten
Julian Salole Skjerven
Mathias Karsrud Nordal
Tomas Gamst Kristiansen
Ulrik Flatland Thorsen
Tora Hesthammer
Anthony Myhre
Lørdag 29. august kl. 13
Tord Johan Espe
Maria Eldal
Andreas Askevold
Sigurd Sandlie
Odin Fabian Andersen
Marte Morgenlie Skei
Aasmund Skurdal
Diderik ter Woends Christensen
Anders Wilson Hannigan
Christine Lyng-Laeng
Axel Hangaard
Ole Thomas Petrusson
Sanne Njaastad
Thea Christina Espedal
Andre Allison Motland
Anders Dahler Steensgaard
Ingrid Aleksandra Emilie Louise
Lerstad
Åmund Engmark
Ingrid Leuckfeld Pedersen
Lørdag 29. august kl. 15
Hanna Osborg
Ole Kristopher Rinde
Johannes Irgens Herlofson
Nora Sanness
Ola Thon Christie
Nicole Linnea Monavari
Helle Graneng Holmen
Rasmus Moldstad Bakken
Emil Christoffer Hammeren
Viktor Moulin
Victoria Gjone
Anniken Gjone
Sunniva Husevåg Beisland
Kristine Hansen
Jonas Hansen Bjørklund
Sofie Grette Lona
Tinius Ravn
Søndag 30. august kl. 11
Olav Indrebø Gjønnæss
Tora Nielsen Sollesnes
Lise Dokken Schmedling
Thea Victoria Mendez Okkelmo
Anneli Bergset Naustdal
Andrea Yulieth Bergersen
Kristian Verpe Indrebø
Maren Lea Sivertsen
Marcus Johansen
Ingvild Lisborg Eilertsen
Balder Elias Rise Myhr
Lørdag 5. september kl. 11
Karianne Olsvik Dengerud
Anette Hauge Sandberg
Anna Wiggen Munkerud
Elias Kristoffersen Hagen
William Hjelme Vickery
Inga Charlotte Bergh
David Thorvik
Daniel Salarak Ertresvåg
Maiken Lie
Andrea Togstad
William Hjelme Vickery
Johannes Vincent Gamst
Kristiansen
Håvard Bergerud Hebæk
Live Faling Bergstrøm
Adrian Blundell
Lørdag 5. september kl. 13
Othilie Konstanse Opheim
Alise Eskedal
Even Holen
Annie Hessevaagbakke Beisland
Hans Torstein Bruun Lærum
Kristian Børøsund Sylte
Marie Holmeide
Kristine Kleivi
Edvard Giske Bakken
Ingrid Haugen Madslien
Jonathan Jørgensen
Sondre Vagli
Hugo Olov Harnæs
Christian Magnus Tjøstheim
Roland
Silja Persson Bunde
Jacob Anderssønn Rønningen
Håkon Sturød
Christian Lizama Austbø
Marcus Støen Fredriksen
Isak Jonuzi Møller
Lørdag 5. september kl. 15
Hans Olav Mangschau Hammervold
Celine Vik
Samuel Mukunga Bakke
Jonathan Bergstrøm
Filippa Kellerstam
Victoria Kellerstam
Carl Aarrestad
Hedda Hatling Schønning
Tirill Bjørseth
Mathias Inderberg Skog
Ine Syvergaard